Poslední zápas AO 2012 Mužské Čtyřhry Finále : R.Štěpánek , L.Paes : B.Bryan , M.Bryan 7:6(1) ; 6:2
Návštěvy
počítadlo.abz.cz
Fanclub na FB

Výběr článků

Čtyřhra ve třech setech a Česko vítězí!

Ve třech setech Štěpec a Tomáš porazili Italskou dvojici 6:3 ; 6:4 a 6:2 Získávají tak třetí bod pro českou republiku a pojišťují vítězství. Česko tak vstupuje po loňském debaklu mezi 8 nejlepších týmů světa a nejspíše dalším soupeřem bude silné Srbsko, v čele se světovou jedničkou Djokovicem.

Aktualizace 17:15 11.2.2012 od Petr Vrba

Štěpec získává úvodní bod proti Itálii !

Úvodní zápas 1. kola DC proti Itálii Radek získal po těžkém boji proti proti Andreasi Seppimu až v pátém setu a to 6:4 ; 4:6 ; 6:3 ; 3:6 a 6:3 a Česko tak v úvodním zápase získalo první bod a vede 1:0. Do druhého zápasu nastupuje Tomáš Berdych. V článku najdete komentář k zápasu

Aktualizace 20:21 10.2.2012 od Petr Vrba

Štěpánek vítězí v Melbourne !

Radek Štěpánek s Laenderem Paesem na Australian Open 2012 získává svůj první grandslamový doublový titul! Pro Paese to zase znamená zkompletování kariérního grandslamu. Stalo se tak ve finálep proti bratrům Brianovým, ve kterým Radek s Paesem neztratili ani set a po vyrovnaném prvním setu získali tiebreak 7:1 a druhý set senzačně ovládli 6:2.

Aktualizace 15:21 28.1.2012 od Petr Vrba
Kopírování struktury a obsahu stránek bez souhlasu je trestným činem © 2012 Petr Vrba